zdjecie przedstawia szafkę pod umywalkę w wykonaniu firmy UmeblujLazienke

Szafka pod umywalkę

Najczęściej klienci zamawiają szafki z szufladami, które są najwygodniejsze, jeśli chodzi o funkcjonalność. Należy zwrócić uwagę: czy szuflady mają być równe, czy niesymetryczne? Przy równym podziale szuflad nie ma możliwości przechowywania środków czystości w wersji stojącej. Staramy się tak doradzać naszym klientom, aby nawet w najmniejszej łazience, zaplanowana szafka wykorzystywała optymalnie przestrzeń.
Jeśli szafka pod umywalkę (zabudowa), wchodzi we wnękę to przy ustalaniu szerokości- od najmniejszego wymiaru wnęki, jaki znajdziemy, należy odjąć 0,5 cm.
Szafki podwieszane wyposażone w zawieszki do mebli ciężkich CAMAR. Szafki stojące na regulowanych nóżkach lub na nóżkach zakrytych wpinanym cokołem.

Zabudowa pralki z szafką pod umywalkę

Przy takiej zabudowie należy zwrócić uwagę na wysokość zabudowy. Przy standardowych pralkach sugerujemy montaż umywalki wpuszczanej w blat. Zastosowanie umywalki nablatowej raczej odradzamy. Będzie zbyt wysoko, aby wygodnie korzystać z umywalki. Minimalna przestrzeń na szerokości, jaką należy zostawić, aby zmieściła się standardowa pralka to 63 cm. Przy zamknięciu pralki frontem minimalna przestrzeń to 65 cm.

Zabudowa pralki z szafką pod umywalkę, UmeblujLazienke
Szafka wisząca w łazience, UmeblujLazienke

Szafka wisząca

W szafkach wiszący w standardzie stosujemy regulowane półki, dzięki czemu można dowolnie ustawić rozstaw półek. Jeśli szafka wisząca ma zmieścić się we wnęce np. nad geberitem to przy pomiarze na szerokości i wysokości- od najmniejszego wymiaru wnęki, jaki znajdziemy, należy odjąć 0,5 cm. Szafka musi mieć lekki luz po bokach, aby nie było problemu z jej zamontowaniem.
Jeśli szafka wisząca jest z laminatu drewnopodobnego i zamawiamy ją razem z szafką pod umywalkę, należy zwrócić uwagę na usłojenie. Czy ma pasować do szafki umywalkowej i ma być w poziomie? Czy bardziej podoba się wersja usłojenia w pionie?

Szafka typu słupek i komody

Szafki wyposażone są w standardzie w regulowane półki. Podobnie jak w przypadku szafek wiszących z laminatu należy zwrócić uwagę na usłojenie- w pionie czy w poziomie?
Szafki podwieszane wyposażone w zawieszki do mebli ciężkich CAMAR. Szafki stojące na regulowanych nóżkach lub na nóżkach zakrytych wpinanym cokołem.

Szafka typu słupek i komody

Czy już wiesz, czego pragniesz? Funkcjonalność, estetyka, ergonomia w łazience i innych pomieszczeniach – to gwarantujemy. Zapraszamy do kontaktu 600 939 870. Pomożemy Ci znaleźć optymalne rozwiązanie. Łódź i okolice to podstawowy zakres naszej działalności. Realizujemy zamówienia właściwie z całej Polski. Nie ważne czy jesteś z Łodzi, Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia czy Gdańska – odległość nie jest problemem. Meble wozimy transportem własnym, pośrednictwo kurierem powoduje, że szafki docierają poobijane. Koszty transportu w zakładce cennik. Szafki przywozimy złożone, gotowe do wstawienia lub montażu we własnym zakresie. Na życzenia klienta przygotowujemy wizualizacje. Projektowanie mebli przygotowywane jest na profesjonalnym oprogramowaniu KD-MAX. Zapytania o wycenę przyjmujemy drogą mailową. Prowadzimy klienta przez cały proces zamówienia. Podpowiadamy rozwiązania oraz dopasowujemy meble do podłączeń hydraulicznych w łazience klienta. Zapraszamy!

logo ekodrevital umeblujlazienke