zdjecie przedstawia meble lazienkowe z polyskiem

ŁAZIENKA

Meble łazienkowe

 to wiodący zakres naszej działalności. Staramy się tak doradzać Naszym klientom aby nawet w najmniejszej łazience znaleźli przestrzeń dla siebie. Dzięki dobrze zaprojektowanym szafkom utrzymanie ładu i porządku będzie dużo prostsze. Oferujemy meble łazienkowe na wymiar w dowolnym kolorze. Łazienka nie musi być pastelowa, zajrzyj do zakładki „kolor” oraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą blatów.

Meble do salonu w stylu włoskim,

 to przede wszystkim nowoczesne, unikalne rozwiązania zgodne z naszą aranżacją bądź projektem klienta. Szafki lakierowane są na wysoki połysk, składają się z prostopadłościanów o różnych wymiarach, zawieszanych w dowolnych odległościach. Całość tworzy efektowną meblościankę. Klient nie musi się ograniczać do jednego koloru. Najlepiej będą pasowały tu kontrastowe kolory. Przykładowe zdjęcia można obejrzeć w zakładce „galeria zdjęć”. Dzięki bogatej palecie kolorów RAL oferujemy również meble lakierowane na wysoki połysk dla dzieci.

zdjecie przedstawia meble do salonu

SALON

zdjecie przedstawia meble lazienkowe z polyskiem

ZABUDOWY

Zabudowy w twoim domu.

 Zastanawiasz się jak rozplanować szafę przesuwną w wąskim korytarzu lub małej sypialni? Gdzie schować nie tylko ubrania ale deskę do prasowania czy odkurzacz? Potrafimy doradzić jak efektywnie zabudować każdą przestrzeń. Nowoczesne systemy dostępnych koszy oraz systemy drzwi przesuwnych - podpowiemy Ci co będzie najlepszym rozwiązaniem w przypadku Twojego mieszkania.

Czy już wiesz, czego pragniesz? Funkcjonalność, estetyka, ergonomia w łazience i innych pomieszczeniach – to gwarantujemy. Zapraszamy do kontaktu 600 939 870. Pomożemy Ci znaleźć optymalne rozwiązanie. Łódź i okolice to podstawowy zakres naszej działalności. Realizujemy zamówienia właściwie z całej Polski. Nie ważne czy jesteś z Łodzi, Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia czy Gdańska – odległość nie jest problemem. Meble wozimy transportem własnym, pośrednictwo kurierem powoduje, że szafki docierają poobijane. Koszty transportu w zakładce cennik. Szafki przywozimy złożone, gotowe do wstawienia lub montażu we własnym zakresie. Na życzenia klienta przygotowujemy wizualizacje. Projektowanie mebli przygotowywane jest na profesjonalnym oprogramowaniu KD-MAX. Zapytania o wycenę przyjmujemy drogą mailową. Prowadzimy klienta przez cały proces zamówienia. Podpowiadamy rozwiązania oraz dopasowujemy meble do podłączeń hydraulicznych w łazience klienta. Zapraszamy!

logo ekodrevital umeblujlazienke