zdjecie przedstawia meble lazienkowe z polyskiem

ŁAZIENKA

Meble łazienkowe

 to wiodący zakres naszej działalności. Staramy się tak doradzać Naszym klientom aby nawet w najmniejszej łazience znaleźli przestrzeń dla siebie. Dzięki dobrze zaprojektowanym szafkom utrzymanie ładu i porządku będzie dużo prostsze. Oferujemy meble łazienkowe na wymiar w dowolnym kolorze. Łazienka nie musi być pastelowa, zajrzyj do zakładki „kolor”. Przygotowaliśmy dla Ciebie również kalkulator cenowy, dzięki któremu sam obliczysz koszt swoich mebli.

Meble kuchenne na wymiar.

 Kuchnia to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu dlatego ważne jest właściwe rozplanowanie mebli. Dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafimy doradzić w tym zakresie. Technologia wielokrotnego pokrywania frontów lakierem gwarantuje odporność na wilgoć jaka powstaje w kuchni podczas gotowania. Zapewniamy trwałość naszych mebli kuchennych przez długie lata. Fronty lakierowane na wysoki połysk cechuje łatwość utrzymania w czystości. Potrafimy doradzić kolory lakierów, systemy otwierania czy rodzaje uchwytów, przy użytkowaniu których, nasi klienci nie będą musieli się napracować podczas doprowadzaniu kuchni do porządku.

zdjecie przedstawia meble kuchenne

KUCHNIA

zdjecie przedstawia meble do salonu

SALON

Meble do salonu w stylu włoskim,

 to przede wszystkim nowoczesne, unikalne rozwiązania zgodne z naszą aranżacją bądź projektem klienta. Szafki lakierowane są na wysoki połysk, składają się z prostopadłościanów o różnych wymiarach, zawieszanych w dowolnych odległościach. Całość tworzy efektowną meblościankę. Klient nie musi się ograniczać do jednego koloru. Najlepiej będą pasowały tu kontrastowe kolory. Przykładowe zdjęcia można obejrzeć w zakładce „galeria zdjęć”. Dzięki bogatej palecie kolorów RAL oferujemy również meble lakierowane na wysoki połysk dla dzieci.

Zabudowy wnęk łazienkowych, szaf przesuwnych.

 Zastanawiasz się jak rozplanować szafę przesuwną w wąskim korytarzu lub małej sypialni? Gdzie schować nie tylko ubrania ale deskę do prasowania czy odkurzacz? Potrafimy doradzić jak efektywnie zabudować każdą przestrzeń. Nowoczesne systemy dostępnych koszy oraz systemy drzwi przesuwnych - podpowiemy Ci co będzie najlepszym rozwiązaniem w przypadku Twojego mieszkania.

zdjecie przedstawia meble lazienkowe z polyskiem

ZAUDOWY

Czy już wiesz, czego pragniesz? Funkcjonalność, estetyka, ergonomia w łazience, kuchni i innych pomieszczeniach – to gwarantujemy. Zapraszamy do kontaktu 600 939 870. Pomożemy Ci znaleźć optymalne rozwiązanie. Łódź i okolice to podstawowy zakres naszej działalności. Nie stanowi dla nas jednak problemu dowiezienie zamówienia do okolicznych województw. Projektowanie i kosztorys mebli przeprowadzany jest na profesjonalnym oprogramowaniu do wizualizacji. Wycena - online, w zakładzie lub osobiście u klienta.

logo ekodrevital umeblujlazienke